Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

ONLINE ROZHOVOR S MARKEM

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Otázku položil                               Otázka                             Markova odpověď

1 toony Ahoj, líbilo se mi, jak si kopl roh na Slávii, už jsi někdy dal gól přímo z rohu?

Zdravím všechny, přišel jsem dřív, tak můžeme začít. Střešťa Ano gol jsem dal už v dorostu, a ne jednoho. V mužích se mi to ještě nepodařilo...

2 toony Ahoj, prosadil se někdo z kluků s kterými jsi hrál ve Slovenské U18?

Jo prosadilo se tam víc kluků ale nejznámější je Marek Hamšík, který hraje za Neapol.

3 Page Nazdar Maro, čím to že se teď nedaří jak mužstvu tak tobě? Snad každý musí vidět že jdeš výkonnostně dolů. Není to tím že by ses už viděl někde jinde a flákal to? Kde je ten běhavej, technickej kluk s geniální finální přihrávkou a střelou z loňska? Talent určitě máš tak ho využij jak to jen půjde a mysli na to že nic nepřijde samo! Hodně úsoěchů tobě i celé Zbrojovce. P.S.: hrajte zase pro fanoušky pěknej fotbal, umíte to!

Není to tím, že bych to flákal, dá se říct že trénuji víc než minulou sezónu, ale nedaří se....pokusím se to nějak zlomit a doufám že bude zpět ten běhavej kluk

4 Sir Schulda® Maro, sahni si do svědomí a odpověz mi. Loni nakókls do repre, motals pulku ligy... je ten pokles formy "náhodné", nebo je to tím, že ty ten fotbalové život nežiješ, ale krájíš? O tvojem nadání se ví široko daleko, ale bez píle a 100% přístupu (nejen na hřišťu, aj mimo) nebude nic... ani další repre start, ani odpovídající kariéra venku...

já mám svědomí čistý, co se týče životosprávy a myslím si že má fotbalová kariéra půjde nahoru, jestli budu trénovat jako dosud

5 Sir Schulda® Ahoj Marku, doslechl jsem se , že jsi v mládí krom fotbalu hrával i ve školním orchestru na housle je to pravda? A zahrál by si nám někdy?

ahoj Šuldo, jsem úplný anti-talent na hudební nástroje, doslechl ses špatně

6 Fanda Ahoj, Marku! Můžeš nám tady laskavě vysvětlit, co to předvádíte za hrůzný výkony? Dejte se do kupy nebo běžte pořádně makat!! Doufám, že si celá kabina uvědomuje, že jste svým "výkonem" odradili diváky a že vás po zbytek sezóny čekají prázdné ochozy. Na ten fotbal se nedá koukat! Stydím se za vás všechny!

uvědomujeme si že hrajeme špatně a pracujeme na tom , aby to bylo mnohem lepší. Je mi jasné, že diváci nebudou chodit, ale nechodili ani minulou sezónu, když jsme hráli dobře. Jenom na spartu, baník a nějaké výjimky.

7 Adas cau Stresto :-) jaka si myslis ze je hlavni pricina toho ze tym neslape?

je to těžké takhle říct, příčin je určitě víc...ale snažíme se je odstranit

8 Doom

Čau Maro :) nevím co je na tom pravdy, ale dostalo se ke mně, že v mládí si hrál na housle. Je tomu tak? jestli ano, byl by si ochoten někdy nám zahrát? jinač prej ti moc nejde fotbal na playstationu. Pepa Šural už Ti vrátil druhej ovladač, tak nevidím problém :)

na housle jsem nehrál, a ovladač vrátil a musím říct že mi to jde mnohem líp, měj se

9 andrejkanov Marku,jak dlouho nás ještě budete trápit tak hrozným fotbalem jaký nyní od začátku sezony předvádíte?Nechtělo by to třeba trošku zabrat?

doufám že už dlouho ne, my to víme všichni že musíme zabrat..

10 pawla Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký jsi měl vztahy s Bestičem a Johnem Uličným? A v čem je pan Křeček jiný než John? Předem díky ze odpověď a hodně štěstí ve zbytku sezony, budete je potřebovat :(

S Johnem jsem měl dobré vztahy, je to dobrý a zkušený trenér a s Bestičem ty vztahy určitě ideální nebyly. Rozdíl je v tom, že trenér Křeček je mladý, má jiné trenérské metody.

11 DirkKuyt Brno se ted' potácí v krizi. Důvod je očividný- malá bojovnost. Možná tahle otázka vyzní hloupě ale jako fanouška by mě zajímalo, proč třeba aspoň jeden zápas neodjezdíte po zadku a nezkusíte soupeře dostat pod tlak pressingem, když to nejde kombinačně. Takže- proč?

Snažíme se na tom pracovat, jak už jsem řekl před tím.

12 jarda

Marku, za prvé ti nezávidím, protože očekávám, že otázky (někdy jen prosté urážky), které obdržíš v tomto rozhovoru, nebudou vůbec příjemné. Já bych to vzal ze dvou stran. Tvoje fotbalovost a schopnost hry jeden na jednoho (plus další pro fotbalistu důležité vlastnosti) jsou v našem týmu jedny z nejlepších. Bohužel další tvé vlastnosti (lenost, vypouštění soubojů, malá bojovnost a další) tyto přednosti sráží a proto, ač na naši ligu vynikající fotbalista, tak nemáš moc velkou podporu ani vlastních fanoušků. S takovou bude velmi těžké přestoupit do nějakého cizího klubu, protože bys stejně skončil na lavce, nebo na tribuně, dokud bys nezačal makat. Chápu, že není příjemné, když vidíš, kde teď jsou Mario a Luboš, ale také můžeš vidět, kolik toho nahráli a že nedopadli moc dobře. Zato ty by ses mohl vyhrát v Brně a za pár let, v nejlepším fotbalovým věku už zkušený přestoupit... Přeju ať se daří! Otázka: Jaktože zrovna ty jsi byl vybrán jako první aktér online rozhovoru? Někdo tě chtěl potrestat?

mám tady s klukama nadstandartní vztahy a myslím si že mě potrestat nechtěli. Určitě se otázek nebojím, stavím se k nim čelem.

13 naja proc stale prohrvate

to bychom taky chtěli vědět, ale děláme všechno proto abychom začali opět vyhrávat

14 DirkKuyt Brno se ted' potácí v krizi. Důvod je očividný- malá bojovnost. Možná tahle otázka vyzní hloupě ale jako fanouška by mě zajímalo, proč třeba aspoň jeden zápas neodjezdíte po zadku a nezkusíte soupeře dostat pod tlak pressingem, když to nejde kombinačně. Takže- proč?

viz níže

15 Moreto Čau Marku, jen jsem se chtěl zeptat, jestli někdy míníš odehrát alespoň jeden zápas naplno. Minulou sezonu jsi trochu makal, ale letos je to hrůza. Díky za odpověď

já si nemyslím, že bych nehrál naplno

16 Butch Cassidy Takže Marku, zajímalo by mě kdy zase začneš hrát fotbal? Možná by ses měl zajímat víc o to co předvádíš na hrřišti než to, jak utrácet love, který dostáváš za ty mizerný výkony. Nepsal bych to kdybych si nemyslel že seš dobrej fotbalista, ale s...š na to

za co utrácím peníze je jen moje věc...a navíc teď šetřím na nový byt...a určitě na to neseru

17 Caha Ahoj Marku, byl jsem se na tebe podívat, jak si hrál za B tým v Blansku. Jak se ti hrálo na blanenském oraništi a proč ste podle tebe prohráli?

hrálo se mi tam docela špatně, a prohráli jsme, protože jsme dali míň gólů než soupeř

18 Radus Marku, díky za společné foto, potkali jsme se v Blavě na Juvečku. A propos už tam jsem se Tě ptal, zda-li se jedeš kouknout na pořádný fotbal. Malé zamyšlení. Jak je možné, že Nedvěd ve svých 36 letech dokáže jezdit po lajně celý zápas a prakticky nezná ztracený balón? Taky hraju fotbal a vím, že když se nechce, tak to nejde, ale když se chce, jde všechno anebo je vidět alespoň snaha. Zkus mě přesvědčit, že pro vítězství děláte po stránce nasazení 100%, nějak tomu poslední dobou nechci a ani nemůžu věřit.

jo, pamatuji si na tebe. Myslím si, že v každém zápase je 100% nasazení,ale někdy soupěř lepší.

19 Dave1913 Zdravím tě Marku. Současná situace v A i B mužstvu je bídná, tak musím popřát, aby jste se z toho co nejrychleji dostali. Měl bych jednu radu, hlavně bojovnost! Pak mám pár otázek na tebe. S kým vycházíš nejlépe v kabině a s kým na hřišti? Co Mára Heinz? Zapadl v kabině do kolektivu? A co trenér Křeček? Je jeho autorita vyhovující? Díky za případné odpovědi a ještě jednou hodně štěstí. Fanoušek.

Máš pravdu, musíme zlepšit bojovnost. Z kabiny vycházím se všema dobře, ale nejlépe s klukama v mém věku, protože spolu trávíme čas. Mára Heinz zapadl podle mě výborně, je výbornej kluk a fotbalista. Já si myslím že je, je kvalitní trenér.

20 leon Co uškodilo kabině nejvíc? Odchod Soukupa, vyhazov Besty, vyhazov Uličného, nebo něco jiného?

Pro mě osobně je největší změna že odešel trenér Soukup.

21 Dadyn Čus Střešťo, předem říkám, že seš můj oblíbenec, protože se rád dívám na technickej fotbal a mám rád hráče co se nebojí, neschovávají a snaží se něco vymyslet, což seš momentálně s Lukášem Marečkem asi jedinej. Ale zajímá mě, co jste jako v zimě dělali nebo co trénujete, že odejdete v 60. minutě a pak když se má jít do útoku nebo si nabíhat, tak běží dva a ostatní sotva dýchají. ( ty zrovna taky tam nelítáš jak motorová myš, co si budem povídat ). Přeju hodně štěstí , ať nám ještě ukážeš mnoho genialit z tvýho velkýho talentu.

Myslel jsi v létě..doufám že ukážu ještě hodně z mého talentu. Díky, měj se hezky

22 leon Oceňuji odvahu, že jste k onlinu vůbec přišel. Co byste řekl fanouškům do očí na otázku k Vašim podzimním výkonům?

Opakuji znova, nestydím se postavit čelem k současné situaci. Všichni víme, že hrajeme špatně, ale snažíme se to změnit.

23 burcon

1)Marku,myslíš že ten rozbroj s Bestou musel dojít tak daleko? 2)Proč při zápasech vypadáš tak otráveně a bez zájmu pořádně makat,nebo opravdu nemakáš?

nemyslím, fakt tak vypadám? určitě to změním

24 Kántor Čau Marku...chci se zeptat o čem si povídáte v šatně hned po dalším prohraným zápase!?Jestli rozebíráte v čem a kde byla chyba..nebo proč se prohrálo!?Nebo se usmíváte,směje te se a povídáte si vtipy a je vám to jedno?Jako v Anglii tam aji poslední tým v tabulce maká a bojuje do poslední minuty aby urval aspon nějakej bod!Ve hře Brna mě přijde jak kdyby jste ten zápas hrály jen s povinnosti a nejrači by jste seděly doma u televize!!Proč proti Liberci to byl famózní výkon a ted to je jen trápení a hrůza?Co se zmněnilo?Jinak teda přeju hodně zdraví a štěstí abys to dotáhl daleko ale hlavně Brno dotáhni do pohárů!!!Měj se...

rozebíráme to po každém zápase, a vtipy si určitě nepovídáme. Díky moc, taky se měj

25 mirsaw Nazdar nelitueš že v muštvu není už Besta

nelituju

26 romos Ahoj Marku, jak to bylo doopravdy s Bestičem. Co jste si udělali?? Nemyslíš si, že teď nám hodně chybí? Troufnu si tvrdit, že by ty poslední zápasy nevypadaly tak mizerně, kdyby jsme ho měli. Nechcu rejpat, ale ty zase tak nezáříš, jak dříve. Necítíš nějakou osobní odpovědnost, že tu není???

ne, v této otázce mám uplně čisté svědomí a nemyslím si že by bylo lepší kdyby tady byl.

27 romos Koho bys chtěl za trenéra?? Myslíš, že by tě někdo přinutil, abys začal na trenálu makat na plno?? Dík za upřímnou odpověď

Ty jsi na tréninku nikdy nebyl, tak nemůžeš vědět jak já makám.

28 Lymo čau střešťo...zajímalo by mě proč se ti tak nechce do ruska...smiř se s tim že od nás se už chodí jen eastside ukrajina a dál...podívej...to že to teď schválně kazíš tim si nepomůžeš...divej na Paciho...jesi to budeš dál takhle nenápadně kazit tak si nemysli že pudeš do béčka...oni tě pošlou za Pacim do kazachstánu...a tam jediný zrcadlo budeš mít jednou za čas když zaprší...věř mi že by se ti tam nelíbilo...takže se ptám jesi už budeš rozumnej...smíříš se s tim že pudeš do ruska a začneš zase normálně hrát?

Já jsem nikdy neřekl že bych do Ruska nešel, nevím, odkud to bereš, a myslím že Paci není v Kazachstánu proto, že by se mu nedařilo dva měsíce.

29 Statlar Kua stresto. Dpc sry ze musim byt tak sprostej a ostrej, ae po konci minule seozny sem cekal ze letos budes jednim z tahounu muzstva. Ze budes drit, ze kazdej spiel odjezdis na 150% a budes odvadet i cernou praci, ae ty za tim jenom chodis po hristi jako po prehlidkovym mole. Vole prober se, myslis si ze kdyz ses vicemistr sveta do 20 let ze to neco znamena? Znamena to velky kulovy ani jeden repre start z tebe nedela hvezdu tymu a uz vubec si titmo pristupem neziskas fanousky. Uvedom si ze fotbal se hraje pro lidi a fanousci nechodi na fotbal kvuli hracum. Verim ze kua na sobe zapracujes a este ukazes prodat svuj potencial a nezabrednes v tom co ted momentalne predvadis.

Už jsem několikrát napsal, že o chybách vím a snažím se je odstranit. A nemyslím si že bych po hřišti chodil jako po mole.

30 lukyn Cau Marku. ses dobrej fotbalista,o tom zadna,mas urcite velkej talent to taky kazdej vidi,ale to nestaci...pokud na to budes srat tak ti ten talent bude uplne k nicemu :) .. tak bys mel hodne rychle zacit neco hrat jinak dopadnes jak pacanda,kterej mel talentu asi tak 100krat vic nez ty... co ty na to ?

myslím že dělám spoustu věcí jinak než Paci, víš o čem mluvím

31 Eliška Marku proč nechodíš na tvoje stránky????

snažím se tam chodit co nejvíc to jde

32 Kvasak Zdravim, jenom bych chtěl poprosit abys odpovídal normal a ne nějáký naučený fráze pro novináře.Díky moc a přeju hodně dobrých otázek a eště lepších odpovědí.

snažím se

33 Martina Jak často a kam chodíš do kadeřnictví? Co chystáš za další účes? Neuvazujš o nějaké barvě?

moje přítelkyně je kadeřnice, o žádné barvě neuvažuji, vždy jsem se odbarvoval jen na blond

34 Martina Jak často se dostaneš domů do Komárna? Jezdí se dívat na Tvé zápasy příbuzní ze Slovenska?

jednou za dva-tři měsíce. Příbuzní se dívat jezdí

35 Martina Vzpomeneš si ještě na MS dvacítek v Kanadě? Můžeš nám popsat jak jste to tam všechno prožívali? Jak se tam hrálo? Kde máš schovanou medaili?

byl to zážitek na celý život, moc si toho vážím. Medaily mám zavěšenou na zdi.

36 Martina Nebude zase nějaká autogramiáda pro fanoušky jako v srpnu v Olympii?

to netuším, to je spíše otázka na gp production, kteří tyhle akce připravují

37 Lucka Jak spolupracuješ na tvorbě Tvych stránek?Super,ze je mas.Akorát tam malo odpovídás na dotazy.

Posílám tam fotky ze soukromí, jináč to má na starost Ivka, která to dělá výborně.

38 Lucka Jak vypada Tvuj běžný den a jak den,kdy hrajete zapas?

Když hrajeme zápas, jsme na hotelu. kde spíme a trávíme tam celý den před zápasem.

39 Lucie Ahoj Maro, vubec nekomunikujes s lidma na tvych strankach:-) chtela jsem se zeptat, docetla jsem se tam, ze se budes pristi rok zenit, a tak me napadlo, uz jsi pozadal o ruku? nebo jak se to v dnesni dobe dela? diky moc

ještě jsem nepožádal ale pracuji na tom

40 cechi Ahoj Marku, kdo je Tvým fotbalový vzorem a jaký je tvůj oblíbený tým/hráč?

Od mala to byl Del Piero a Juventus a Barcelona.

41 Iva Jak to,že se celému mužstvu přestalo dařit?Jak si to vysvětluješ?

k tomuto už jsem se vyjádřil

42 IVKA Ahoj Maro, jak se Ti líbí Tvé stránky https://marekstrestik.estranky.cz/? Jak se Ti hrálo na Žižkově proti Švancimu? Jaké to je proti němu hrát? Ať se Ti daří.Ahoj Ivka

Ahoj Ivy, jsou výborný, moc se mi líbí. Proti Švancimu se mi hrálo dobře, je to výborný fotbalista. Naštěstní nám nedal gól.

43 kubix dobry den marku, zajimalo by me: 1. jak vypada treninkova napln brnenskeho acka - jak casto trenujete a jak moc se "obsah" treninku meni dle aktualnich vysledku, pripadne souperu, se kterymi o vikendu hrajete. 2. da se napriklad jeste v prubehu sezony nejak zapracovat na kondici (ktera vam pravdepodobne podle slov byvaleho trenera ulicneho chybi chybi)? 3. take jsem kdesi zaslechl, ze vas ted na trenink nechodi zrovna moc - je na tom neco pravdy? jste preci profesionalove:) diky za odpovedi a doufam, ze se konecne jako tym zvednete. palce drzi jakub svoboda.

Trénujeme 7x týdně, +zápas, určitě to jde i když ne jak v přípravě. Jo, je to pravda, bylo hodně zraněných hráčů, kteří se už uzdravují. Díky Jakube , měj se

44 Sir Schulda® Zdravím podruhé , kde tento online rozhovor probíhá, kde teď sedíš? A chcu se ještě zeptat kdo po tréninku respektive zápasu plýtvá ve sprchách nejvíc vodou? Thanx za odpověď.

Sedím v kanceláři gp production. Vodou plýtvám nejvíc já

45 Radim Čau Marku,proč nechodíš k sobě na stránky,rádi bychom,kdybys nám odpovídal na otázky,díky a měj se

polepším se v tom

46 Centi Zdarec borec,co jsi delal o vikendu,kdyz jsi nemohl hrat kvuli zlutym kartam?dikec

trávil jsem čas s přítelkyní a hrál za B tým

47 tomas Hokejisti se v play-off neholí...co tak se nečesat do té doby než flinta vyhraje?

nerad zanedbávám osobní hygienu

48 Iva Jseš nějak v kontaktu s Lubošem Kaloudou a Máriem Holkem?

jo voláme si často

49 Iva

Je pravda,že vám trenér Uličný zakazoval slavit góly? Proč?

zakazoval nám je slavit tak, jak jsem je slavil já v Liberci

50 Flinta Zdravím, proč když máme ve středu pole tolik technických hráčů, obránci pořád nakopávají balony na útočníky ? Proč záložníci netáhnou míč dopředu po zemi a nekombinují ? Taktika nakopávání nám už několik zápasů nevychází a žádná změna nenastala.

pracujeme na tom v rámci tréninku

51 Víťa Ani ne tak otázka, jako spíše prsoba....nosánek níž a začni zase hrát, díky!!

já mám nosánek na správném místě

52 loid zdarec, nemyslíš že po odchodu bestiče je tým citelně oslaben? jako pravidelný fanoušek tento fakt tak vnímám a je škoda že se nehraje jak na začátku ligy...

Myslím si že máme hodně kvalitních útočníků..

53 maxim Cau jak se divas na posileni tymu a predevsim rozsireni kadru? Nema Brno az prilis uzky kadr oproti spicce ligy a na to navazuje jeste dotaz, jestli se nebojis konkurence, myslis si, ze mas jisty misto v sestave?

nemyslím si to, v sestavě nemá nikdo jisté místo

54 maxim Jeste jeden dotaz. Jaky mas vztah s Alesem Bestou?

žádný

55 Iva Kam by si chtěl jednou přestoupit?

do nějaké kvalitní ligy

56 Zdenda Zdarec Marku, mam koupenou permanentku a chodim skoro na kazdej domaci zapas. Jeste loni jsem daval ceny do tomboly, poukazky na masaz do Masazi v Zahrade 1913. Ty masaze se jmenuji stejne jako klub, 1.FC Brno 1913. Chapes to ne...??? Ale letos mne delate ostudu. Promin, ale my jsme z toho s pritelkyni maserkou uplne vedle. Poradis nam nejak jak z toho ven? Nechces dojit na masaz aspon ty?

budeme se snažit vrátit nám i vašim masážím dobré jméno

57 Iva Čím si chtěl být jako malý?

mým tatou

58 spina Cistis si usi?

každý den

59 Vašek Zdar Marku, v čem podle tebe tkví příčina současného stavu áčka, příp. i béčka?

na to už jsme odpovídal

60 Iva Jakou máš vystudovanou střední školu?

dodělávám obchodku

61 Iva Jaké je Tvé nejoblíbenější jídlo? Jaké jídlo bys sám zvládl uvařit?

jídlo od mé přítelkyně, vaří výborně ale já bych vám objednal pizzu

62 Jarda Hřebík Těšíš se na to až budeš podemnou vykrývat kosočverce? Anebo by jsis přál jiného trenéra? Koho popř. krom Křečka? Jinak smekám před odvahou jít onlinu po té bídě která Brno nyní spojuje.

Proč se schováváš za jiné jméno?

63 Milan zdravim .....chtel bych se zeptat v cem vidis dosavadni neuspech 1.fc brno v gambrinus lize?

viz níže

64 Iva

Jakou posloucháš hudbu? Kdo je Tvůj oblíbený zpěvák,herec?

Poslouchám Hiphop nebo R n B. Ale mám rád i slovenskou i a českou hudbu

65 Car of Dementos Chystáme se vás podpořit i do Teplic, má cenu zůstávat střízlivej respektive bude se na to dát koukat i bez rumů? Doufám, že Yes a Good luck nejen tobě.

určitě jo, rum vem a pak to tím oslavíš

66 Iva Chystáš se v zimní přestávce někam na dovolenou do teplých krajin?

ne asi ne

67 nixon Jaktože si tak selhal při zápasu za béčko?.....jinak seš dobrej fotbalista z kterýho Brno zase vydělá hodně lovů :D

nepříjde mi že jsem selhal, ale rozhodčí to viděl jinak než já.

68 mkonik Zdravím Marku, zajímalo by mě, jak vidíš svoji budoucnost v Brně, popřípadě jaké máš plány do budoucna.

určitě bych chtěl přestoupit do zahraničí

69 Leoš Kdo je ti nejvíc sympatičtější více v týmu Marku ?

tím se nezaobírám

70 kukl Jak se ti hraje před vyprodaným stadionem

výborně

71 Kewell

Jak je možný, že tak mladej hráč jako ty, kterej v polední době neměl žádnou pauzu zaviněnou zraněním, dokáže naplno makat tak malou část zápasu? Od hráče ve tvém věku bych čekal, že toho naběhá ze všech nejvíc a bude ho plnej plac!

někdy se to bohužel nedaří

72 jakubfc zdravim stresto loni si patril k nejlepsim hracum a na tvou hru se dobre divalo letos na hristi skoro nejsi videt skoro pokud nedostavas zrovna kartu nebo se nehadas s rozhodcim chtel bych se zeptat co mas v planu zmenit aby tva hra zacala zase odpovidat tvymu talentu a abys neskoncil jako hodne jinejch hracu kteri vypadali ze maji talentu na rozdavani a nedotahli to nikam. Díky za odpověď a pevně doufám že se ti bude dařit. Jakub

pracuju na tom a doufám že výsledek bude vidět co nejdřív

73 Zbrojovak Marku, jak casto chodis do solarka?

jednou za týden

74 lukas zdravím Marku, kde je podle tebe kámen úrazu, že se nedaří. Ofenzivní a účinnej fotbal hrát umíte. Je to v hlavách, nebo značnou marodkou, či je potřeba změnit klima novým trenérem?

viz níže

75 Jbeny Zdarec Střešto! Co si myslíš o vyhazovu Bestiča a voco vůbec na tom tréninku, kdy jste se porafali šlo? Díky a ať se daří

už bylo řečeno

76 loshavranos Zdar Maro, otázka na tělo: "Necháváš na hřišti opravdu 100% ze svých fyzických sil?!" A dále jen, už se ku*va začněte chovat a bojovat jako hráči Zbrojovky a uvědomte si že pro nás ten klub znamená něco víc než jednu štaci jako pro vás hráče... Díky

ano nechávám

77 ivča ahoj marku chtela bych ti moc podekovat za ten plakat co jsi nám poslal po sve prítelkyni. a rada bych se te zeptala jestli chodis treba na zapasy dorostencu nebo zen no prosze brna??????

ne protože mi to časově nevychází

78 lukas Ahoj, jak často nyní trénujete před koncem podzimní sezony.

7x týdně

79 KARLOSS Co je pravdy na tom že si namyšlenej?? Myslím že nemáš proč. Alespoň teď už né.

lidi co mě znají vědí, že nejsem a nikdy jsem nebyl

80 Moreto Ahoj, můžu se zeptat, proč nenecháte kopnout přímák nebo roh Marka Heinze? Pořád se hádáš ty a Polách, kdo to kopne.

ty asi nechodíš na zápasy

81 Víťa Maro, nevíš proč vyštípali Paciho?V podstatě si pamatuju, že Uličného zachránil, když dal proti Jablonci oba góly a ten se mu odvděčil tím, že ho už nikdy nepostavil a vyšoupli ho někam na "Sibiř"? Je nějaká šance že bude zase běhat v našem červeném dresu? to nevím, jestli je nějaká šanci, ale myslím že Paci měl jiné problémy
82 jakub nazdar marku . ako si spominas na obdobie ked si bol este slovakom

na to obdobie spominam pekne

83 KARLOSS

Koho si volil v nedávných volbách??

nevolil sem

84 Adas koho by jsi chtel jako noveho trenera Brna?

jsem týmový hráč a jsem schopný hrát pod kýmkoliv

85 KARLOSS Učíš se také dávat přihrávky??

minulou sezónu jsem měl nejvíc asistencí

86 jakub nechal by si sa ostrihat dohola?

byl jsem minulé léto

87 tom Nemá cenu říkat Ti,jak se vám nedaří a jak je to špatnej fotbal.Myslím,že to slyšíte denně všude dost.Chci se zeptat,jaký jsi měl vztah s panem Uličným a jakej máš momentální vztah s Alešem Bestou?Taky by mě zajímalo jakým zahraničním týmum fandíš?Díky Tom.

S Uličným jsem měl dobrý vztah, s Bestou nemám vztah žádný. Za chvíli budu muset končit, odpovím ještě na pár otázek..

88 Lymo chtěl bych se ještě zeptat jesi znáš Tomáša Kukletu...a jesi jo tak co na něho řikáš...jinak vyřiď Oklimu ať se drží...že mu fandim

Tomáše neznám a Oklimu to určitě vyřídím :) Děkuji všem, kteří se rozhovoru zúčastnili a zároveň se omlouvám těm, na jejiž otázky jsem nestihl kvůli množství odpovědět. Mějte se všichni pěkně, ahoj Střešťa